Eğitim Katılım Ücretleri

Eğitim katılım bedeli, 15.01.2020 tarihine kadar 3.000 TL + %18 KDV‘dir. Bu tarihten sonra 3.500 TL + % 18 KDV olacaktır. Etkinlik günü 4.000 TL + %18 KDV olarak satışa sunulacaktır.

Konaklama Türü15.01.2020 tarihine kadar15.01.2020 tarihinden sonra
Tek Kişilik Oda
Yarım Pansiyon
580,00 TL620,00 TL
Çift Kişilik Oda
Yarım Pansiyon – Kişi başı
400,00 TL440,00 TL
Refakatçi Konaklama400,00 TL440,00 TL

Konaklama: The Greenpark Hotel, Pendik / İstanbul

Green Park Pendik Otel ve Kongre Merkezi, Anadolu Yakası’nda İstanbul’un giriş kapısı olarak adlandırılan İstanbul’un parlayan yıldızı olarak bilinen Pendik’te; kara ve demiryolu ile hava ve deniz taşımacılığının mevcut olduğu az sayıdaki bölgeden biri.

İstanbul’un en iyi otellerinden biri olarak kabul edilen Green Park Pendik Otel ve Kongre Merkezi, farklı kapasitelerde 55 toplantı salonuna sahip olup, otel ve kongre merkezinin odalarının çoğunda denize bakmaktadır ve en büyük SPA & Fitness’ı bünyesinde barındırmaktadır.

Konaklama Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Paket fiyatlar 08 Şubat 2020 giriş ve 09 Şubat 2020 çıkış olmak üzere otelde 1 gece konaklamayı içermektedir.

Konaklama paket ücretinin, satın alım talebi sonunda bildirilen hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin etkinlik sekreteryasına literatur@literaturmice.com literatur@literaturmice.com adresine e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Dış Katılımcı ücreti, kişi başı 02 Şubat 2020 tarihine kadar 210,00 ₺ + %18 KDV’dir. Etkinlik otelinde konaklamayan katılımcılardan tahsil edilecektir. Fiyata 08:00 – 18:00 arası otel faaliyetlerinin kullanımı dahildir.

Eğitim Kayıt Ücretine Dahil Olan Hizmetler

Bilimsel Toplantılara Katılım, Kurs Malzemelerini içermektedir.

Yukarıdaki kayıt ücretleri katılımcıların eğitim otelinde konaklamaları durumunda geçerli olup, konaklama yapmayan katılımcılara otel “dış katılım” ücreti olarak 210,00 ₺ + %18 KDV ilave edilecektir.

Kayıt ücretinin, formun doldurulması ile iletilecek hesap numarasına yatırılması ve ödemeye dair belgenin toplantı organizasyon sekretaryasına literatur@literaturmice.com adresine e-posta kanalıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Dış Katılım Bedeli Nedir?

Otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve acente aracılığı ile eğitim otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından dış katılım ücreti alınmaktadır. Bedelin ödenmemesi durumunda eğitim oteline giriş sağlanamamaktadır.

Dış katılım ücretine kayıt türü ayırmaksızın tüm katılımcı ve firma temsilcileri tabiidir. Ödemenin eğitim öncesinde tamamlanması gerekmektedir.

Firma Temsilcisi Konaklama ve Dış Katılım Ücretleri

Eğitimimize stant ile katılım gösteren firmalar için firma temsilcisi kaydına dış katılım veya konaklama dahil değildir. Bunun dışında eğitime katılan tüm firma temsilcileri kayıt veya dış katılım ücretine tabii olduğunu önemle hatırlatmak isteriz.

İptal / İade Koşulları

Tüm iptal talepleri LİTERATUR TURİZM YAPIMCILIK YAYINCILIK DANIŞMANLIK SAN. VE TİC. A.Ş. ’ne yazılı olarak bildirilmelidir.

15 Ocak 2020 tarihinden önce yapılan iptal talebinde, yatırılmış bulunan ücretin %10 banka masrafları kesildikten sonra iade edilecektir.

15 Ocak 2020 tarihinden sonra yapılacak iptallerde herhangi bir iade yapılmayacaktır.

15 Ocak 2020 tarihinden sonra sadece isim değişiklikleri kabul edilecektir.

Bütün iadeler eğitim sonrasında yapılacaktır.